H3133/F028, Truffle Brown Davos Oak
H3133 ST12 SP (2770040098807)
Product successfully added to cart! Want to design a purchase?
continue shopping or Order
Add to basket
Items in basket:
Length, mm4100
Width, mm640
Thickness, mm9.2
Available to order
Table tops
4100 * 600 * 38 mm
4100 * 920 * 38 mm
Wall panel
4100 * 640 * 9,2 mm
Edge ABS
1,5 * 43 mm
The set includes a 4100 x 640x 9,2 mm spacer plate. The material is resistant to water splashes, but the surfaces must be dried after use. It is recommended to use a damp cloth and all-purpose cleaner instead of abrasive ingredients. The wall panel can also be installed, for example, behind or next to the gas hob according to the hob installation instructions.
PRODUCT INFORMATION:
  • Brand: Nordeko
  • Width (mm): 4100
  • Depth (mm): 640
  • Thickness (mm): 9,2
  • Color: H3133/F028, Truffle Brown Davos Oak
  • Includes curbs: No.
  • Cleaning: Damp cloth and universal cleaner. After washing, the surface must be dried.
  • Material: Compact laminate
  • PACKAGE DIMENSIONS AND WEIGHT:
  • Packaging width (mm): 4100.00
  • Packaging height (mm): 9.2
  • Packaging depth (mm): 640.00
  • Cargo weight (kg): 20.00
Note! The ends of the desktop are on the rough
Double-sided (one side of the decor H3133, the other F028):
  Sienas panelis F028/H3133, 4100x640x9.2 mm, Antracīta Vercelli granīts/Trifeļu brūns Davosas ozols 19741  Sienas panelis F028/H3133, 4100x640x9.2 mm, Antracīta Vercelli granīts/Trifeļu brūns Davosas ozols 19740
Related items
Prices include VAT
Prices are subject to change without notice.
Watch history
Promotional merchandise
Knob 12 mm***, 208110012-66
Knob 12 mm***, 208110012-66
Egg 15 mm, 537760015-66
Knob 20 mm***, 217410020-66
Knob 20 mm***, 217410020-66
Funnel 20 mm***, 217510020-66
Funnel 20 mm***, 217510020-66
Knob W/2 Grooves 15 mm ***, 207430015-25
Span 160 mm, 449020160-08
Chocolate 24 mm, 533260024-66
Chocolate 24 mm, 533260024-66
Tack 15 mm, 217610015-66
Tack 15 mm, 217610015-66
Knob 25 mm***, 208610025-25
Knob 25 mm***, 208610025-25
Ready doors IIris Wallnut, IIris Rieksts PVC - sell out
Cuba*** 16 mm, 538060016-66
MERCURY 16 mm ***, 536360016-22
Cutlery tray for drawers Light gray 600 mm, 81041R
Invert 96 mm ***, 445820096-31
Invert 96 mm ***, 445820096-31
BEAD STRAIGHT 28 mm white/chrom, 242030028-18/0
Arrow 160 mm, 518860160-66
Arrow 160 mm, 518860160-66
Horn 160 mm***, 533060160-66
Key 160 mm, 526560160-66
Touch 160 mm ***, 538460160-66
LEAN 160 mm, 529560160-66
Ready doors Laminate Fasādes Walnutt California, LKSP Rieksts, vertikāli
WING 160 mm, 518460160-66
MERCURY 128 mm ***, 536360128-22
HANGER 128 mm, 536160128-66
HANGER 128 mm, 536160128-66
CLASP 160 mm, 515360160-66
OPERA 192 mm, 514060192-66
Cutlery tray for drawers gray 300/350 mm, 59TX02S62105000
TRUCK 128 mm, 529360128-66
Cargo 160 mm, 533360160-66
Cargo 160 mm, 533360160-66
Cutlery insert for TEN drawers white 300 mm***, 906CT0900
Key 320 mm, 526560320-66
Square 14x14 160 mm ***, 231037160-25 ***
NEAT 320 mm***, 529260320-66
LEAN 320 mm, 529560320-66
Square 14*14, 320 mm ***, 510360320-66 ***
Cutlery insert for UNISET drawers white 400 mm ***, 906CT0910
SCOOP 160 mm, 516460160-66
Aluminum insert Grafit 600 mm under the sink, 567*488mm, FG16004-488
Almond 320 mm, 539460320-91
Almond 320 mm, 539460320-66
Almond*** 320 mm, 539460320-66
FLAT RING 320 mm, 513960320-66
Squeeze 320 mm, 541260320-66
Ventilation grills (black), 331458
Aluminum insert Grafit 567*278 mm under the drying rack, FGA16113-278
STRUCTURE 192 mm, 520460192-66
STRUCTURE 192 mm, 520460192-66
Square 14*14, 448 mm ***, 231037448-25 ***
HANGER 256 mm, 536160256-66
HANGER 256 mm, 536160256-66
OVAL recessed LED luminaire 2W, Led Lampa Oval